Szamba betonowe Błaszki

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Błaszki

Szczelne zbiorniki betonowe Błaszki

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538