Szamba betonowe Brzeziny

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Brzeziny

Szczelne zbiorniki na szambo Brzeziny

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, gdyż szambo musi być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc oddać zadanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538