Szamba betonowe Drzewica

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Drzewica

Szczelne zbiorniki na szambo Drzewica

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy zatem oddać zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538