Szamba betonowe Głowno

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Głowno

Szczelne zbiorniki betonowe Głowno

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538