Szamba betonowe Kamieńsk

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do budowy szamb i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kamieńsk

Szczelne zbiorniki na szambo Kamieńsk

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538