Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Konstantynów Łódzki

Szczelne zbiorniki betonowe Konstantynów Łódzki

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538