Szamba betonowe Łęczyca

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Łęczyca

Szczelne zbiorniki na szambo Łęczyca

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538