Szamba betonowe Łowicz

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Łowicz

Szczelne zbiorniki na szambo Łowicz

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność zbiornika. To istotne, bo szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy więc polecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, aby wszelkie budynki posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538