Szamba betonowe Opoczno

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Opoczno

Szczelne zbiorniki betonowe Opoczno

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538