Szamba betonowe Ozorków

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia wykopu na działce u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Ozorków

Szczelne zbiorniki betonowe Ozorków

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538