Szamba betonowe Pajęczno

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Pajęczno

Szczelne zbiorniki na szambo Pajęczno

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Warto zatem polecić zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538