Szamba betonowe Poddębice

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Poddębice

Szczelne zbiorniki na szambo Poddębice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To ważne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto zatem oddać wyzwanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru szamba, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538