Szamba betonowe Przedbórz

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Przedbórz

Szczelne zbiorniki betonowe Przedbórz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538