Szamba betonowe Stryków

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Stryków

Szczelne zbiorniki na szambo Stryków

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538