Szamba betonowe Szadek

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Szadek

Szczelne zbiorniki na szambo Szadek

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc oddać zadanie realizacji kompletnej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie domy posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538