Szamba betonowe Tuszyn

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Tuszyn

Szczelne zbiorniki na szambo Tuszyn

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na obfite podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538