Szamba betonowe Ujazd

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Ujazd

Szczelne zbiorniki betonowe Ujazd

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538