Szamba betonowe Uniejów

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Uniejów

Szczelne zbiorniki na szambo Uniejów

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość zbiornika. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc zlecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na darmowe nawadnianie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538