Szamba betonowe Warta

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wówczas należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Warta

Szczelne zbiorniki na szambo Warta

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To istotne, gdyż szambo powinno pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Warto zatem polecić zadanie realizacji pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538