Szamba betonowe Wieruszów

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja szamba udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować szambo na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Wieruszów

Szczelne zbiorniki betonowe Wieruszów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538