Szamba betonowe Złoczew

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Złoczew

Szczelne zbiorniki na szambo Złoczew

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538