Szamba betonowe Żychlin

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Żychlin

Szczelne zbiorniki na szambo Żychlin

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, obszaru realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538