Szamba betonowe Annopol

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku detali. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Annopol

Szczelne zbiorniki betonowe Annopol

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538