Szamba betonowe Bełżyce

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Bełżyce

Szczelne zbiorniki na szambo Bełżyce

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy więc zlecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy posiadały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538