Szamba betonowe Bychawa

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bychawa

Szczelne zbiorniki na szambo Bychawa

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy więc polecić wyzwanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy patent na obfite nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady nakazują, żeby wszystkie domy posiadały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538