Szamba betonowe Dęblin

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Dęblin

Szczelne zbiorniki betonowe Dęblin

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538