Szamba betonowe Frampol

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Frampol

Szczelne zbiorniki na szambo Frampol

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto więc polecić zadanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy patent na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości szamba, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538