Szamba betonowe Hrubieszów

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Hrubieszów

Szczelne zbiorniki betonowe Hrubieszów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538