Szamba betonowe Janów Lubelski

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania dołu na działce u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Janów Lubelski

Szczelne zbiorniki betonowe Janów Lubelski

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538