Szamba betonowe Józefów

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Józefów

Szczelne zbiorniki na szambo Józefów

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy sposób na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538