Szamba betonowe Kazimierz Dolny

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kazimierz Dolny

Szczelne zbiorniki betonowe Kazimierz Dolny

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii kupna właściwej pojemności zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538