Szamba betonowe Kock

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kock

Szczelne zbiorniki na szambo Kock

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy zatem oddać wyzwanie realizacji pełnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na porządne podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538