Szamba betonowe Kraśnik

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Kraśnik

Szczelne zbiorniki na szambo Kraśnik

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Należy więc polecić zadanie realizacji kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538