Szamba betonowe Krasnobród

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Krasnobród

Szczelne zbiorniki na szambo Krasnobród

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy sposób na obfite podlewanie grządek. Zlecając to specjalistom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak niezbędna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538