Szamba betonowe Łaszczów

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Łaszczów

Szczelne zbiorniki betonowe Łaszczów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538