Szamba betonowe Lubartów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Lubartów

Szczelne zbiorniki betonowe Lubartów

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538