Szamba betonowe Lubycza Królewska

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Lubycza Królewska

Szczelne zbiorniki betonowe Lubycza Królewska

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538