Szamba betonowe Łuków

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy szamb i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Łuków

Szczelne zbiorniki na szambo Łuków

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, gdyż szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na porządne podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne zasady nakazują, żeby wszelkie domy posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz porady w sprawie wyboru szamba o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538