Szamba betonowe Modliborzyce

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Modliborzyce

Szczelne zbiorniki betonowe Modliborzyce

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538