Szamba betonowe Nałęczów

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Nałęczów

Szczelne zbiorniki na szambo Nałęczów

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Warto więc oddać zadanie wykonania kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, obszaru realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, gdy budujesz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538