Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ostrów Lubelski

Szczelne zbiorniki na szambo Ostrów Lubelski

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność zbiornika. To najważniejsze, gdyż szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do gruntu. Należy zatem polecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od rozmiaru szamba, regionu realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538