Szamba betonowe Parczew

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Parczew

Szczelne zbiorniki na szambo Parczew

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto zatem polecić zadanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Choć droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538