Szamba betonowe Piaski

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Piaski

Szczelne zbiorniki na szambo Piaski

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu wykonania prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy miały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538