Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Rejowiec Fabryczny

Szczelne zbiorniki na szambo Rejowiec Fabryczny

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno być szczelne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto zatem oddać wyzwanie stworzenia całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy sposób na darmowe podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, obszaru wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszelkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538