Szamba betonowe Ryki

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy szamb i światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Ryki

Szczelne zbiorniki na szambo Ryki

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z szamba nie powinny wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Należy zatem zlecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy patent na darmowe podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Choć droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki miały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538