Szamba betonowe Siedliszcze

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Siedliszcze

Szczelne zbiorniki na szambo Siedliszcze

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy zatem zlecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, jeśli stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki posiadały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538