Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u inwestora. Aby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie nieczystości. Sporo gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Stoczek Łukowski

Szczelne zbiorniki betonowe Stoczek Łukowski

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy gotowe komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538