Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Szczebrzeszyn

Szczelne zbiorniki na szambo Szczebrzeszyn

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z szamba i dbać jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne podlewanie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości szamba, miejsca realizacji usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak konieczna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie domy posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538