Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski

Szczelne zbiorniki betonowe Tomaszów Lubelski

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy temat szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję szamba i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538