Szamba betonowe Urzędów

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Urzędów

Szczelne zbiorniki betonowe Urzędów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba oraz montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538